Výpomoc s archivací dokumentace - brigáda

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stěhujeme dokumenty z pražské spisovny a u této příležitosti sháníme šikovné brigádníky, kteří nám pomůžou dokumenty připravit tak, abychom je přemístili z bodu A do bodu B. Jedná se tedy především o třídění dokumentů a jejich přípravu k převozu do archivu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co za to nabízíme?

•Místo výkonu práce na Pankráci – v blízkosti metra
•Flexibilitu vůči vaší škole, koníčkům – můžete přijít i potom, co vám skončí vyučování. V práci je možné být ve všední dny libovolně mezi 8-19 hod. Bude záležet jen na vás, jestli přijdete ráno nebo třeba až po škole. Důležité pro nás je pouze to, aby práce byla hotová
•Zajímavé finanční ohodnocení - a za den, kdy si odpracujete 6 hodin, dostanete i stravenku

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

•Každého, kdo má chuť si přivydělat a nechce u toho extra moc přemýšlet. Budeme potřebovat především vaše svaly, ne hlavu :-) Je pro nás důležité, abyste unesli archivační boxy. Excelovské tabulky u nás nevyužijete – prostě ideální práce k vyčištění hlavy

•Pomocníka, který hledá přivýdělek ideálně do konce roku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3523494  Datum zveřejnění: 24.10.2018