Vývojář byznysových procesů

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni do nového týmu, který bude v rámci strategického projektu budovat nové procesní řešení pro banku. Během své práce zjistíte, jak banka funguje, a budete navrhovat, jak by mohla fungovat lépe. Výstupy Vaší práce denně použijí všichni pracovníci banky a přímo tak ovlivníte kvalitu služeb poskytovaných klientům.

Co budete na pozici dělat?
•V moderní aplikaci pro modelování a automatizaci procesů budete vytvářet technické řešení bankovních procesů (procesní logiku a uživatelská rozhraní)
•Budete úzce spolupracovat s kolegy z dedikovaného týmu (analytiky, experty a uživateli)
•V rámci workshopů budete kolegům prezentovat Vaše návrhy řešení
•Získáte know-how od zkušených kolegů a zároveň se budete podílet na tvorbě nových pracovních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

•Možnost být od začátku součástí důležité aktivity, která bude mít dopady napříč celou bankou
•Příležitost k profesnímu a osobnímu posunu
•Budete pracovat v moderní aplikaci pro modelování a automatizaci procesů
•Odpovídající platové ohodnocení
•Benefity na míru – týden dovolené navíc, sick days a systém benefitů, kde si sám/sama navolíte, jak chcete čerpat finanční dotaci (např. penzijní připojištění, stravenky, volný čas, sport a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

•Máte vyvinuté analytické myšlení a dokážete konstruktivně přistupovat k řešení problémů

•Dotahujete věci do konce a nebojíte se komunikovat

•Máte angličtinu na takové úrovni, že Vám nedělá problém pracovat s anglicky psanými podklady

•Jste schopný/á přizpůsobit se změnám a pracovat s nimi

•Chcete na sobě pracovat a naučit se nové věci

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

•Máte povědomí o front-endových technologiích (HTML/CSS, JavaScript)

•Víte, co znamená BPMN 2.0

•Orientujete se v bankovním prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3523514  Datum zveřejnění: 24.10.2018