Specialista aplikační podpory v oddělení client & documentation support

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu do týmu Client & Documentation Support. Máme na starosti aplikační podporu několika systémů, jako jsou například CRM Siebel, DMS pro oběh a skenování smluvní dokumentace, aplikace pro zpracování výzev, exekucí, schvalovací aplikace na úvěry, aplikace elektronického bankovnictví na podporu korporátních klientů a další.

Vaším úkolem bude naučit se pracovat s těmito aplikacemi tak, abyste dokázal/a samostatně podporovat interní nebo externí klienty naší banky.

Co budete na této pozici dělat?

*Budete podporou pro ostatní kolegy u klíčových aplikací v našem útvaru - CRM Siebel (přenosy dat mezi aplikace, a parametrizace), xBusiness a Multicash elektronické bankovnictví pro korporátní klienty, DMS (oběh dokumentace)
*Komunikovat s interními IT útvary banky a externími dodavateli konkrétních systémů
*Kontrolovat interní přenosy dat v bankovních aplikacích a parametrizovat data a číselníky
*Testovat aplikace, které budete mít na starosti a testovat všechny změnové požadavky a chyby nasazené při pravidelných releasech a odstávkách
*Spolupracovat při odstraňování chyb v systémech banky s interním IT útvarem a dodavateli
*Seznamovat se s procesy banky a tuto znalost využívat pro svou práci
*Budete se účastnit klíčových projektů banky, specifikovat zadání a prosazovat změnové požadavky
*Řešit specifické požadavky klientů (dohledávání v datech)
*Budete mít možnost zaučit se v dalších aplikacích, se kterými tým pracuje
*Účastnit se automatizací a zefektivňování procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

*Rádi se s vámi podělíme o naše know-how. Zaučí vás tým odborníků na bankovní aplikace
*Perspektivní tvůrčí práci v prestižní bance, která nabízí možnost kariérního růstu
*Mezilidské vztahy a důvěra jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
*Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
*Benefity, které si můžete uzpůsobit sami na míru (např. Cafeterie, příspěvek na penzijní a životní pojištění)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Orientujete se v SQL, máte zájem o bankovní aplikace a rád/a byste se v nich naučil/a pracovat

*Umíte se samostatně rozhodnout, jste analytický typ – dokážete rychle postihnout situaci a adekvátně zareagovat

*Ve stresu dokážete zachovat chladnou hlavu, zvládáte práci v krizových situacích a pod tlakem

*Nebojíte se zodpovědnosti, svěřené úkoly dotahujete do konce

*Jste komunikativní, najdete společnou řeč s každým napříč organizační strukturou

*Jste týmový/á, když máte svou práci hotovou, rád/a podáte ostatním v týmu pomocnou ruku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3523569  Datum zveřejnění: 24.10.2018