Telefonní bankéř - zpracování požadavků (Teplice)

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Teplice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť komunikovat s klienty, umíte se usmívat do telefonu a chcete na sobě pracovat?

Otevíráme výběrové řízení do týmu, který dává našim klientům řešení. Při obsluze infolinky se kolegům někdy stane, že nemohou vyřídit situaci ihned. V takovýchto případech sepisují takzvané požadavky, které zpracováváme právě my. Čekáme na vyjádření odborného útvaru, hlídáme termín řešení a ve chvíli, kdy známe odpověď, kontaktujeme klienty a informujeme je o výsledku.

„Na práci mám ráda hlavně svůj tým, který drží při sobě a dále náplň práce, díky které se mohu každý den posouvat dopředu a rozšiřovat své znalosti z různých oblastí. Člověk se tu opravdu nenudí.“ Andy, 5 let na pozici BHD a Telefonního bankéře

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Vedení zkušené supervizorky, která vás podpoří i v případě, že máte den pod psa 
• Tým kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli, a to není vůbec málo.
• Zajímavou práci v systémech banky a spoustu nových znalostí.
• Spravedlivou odměnu dle vašeho výkonu a kvality odvedené práce (pevný fix je jistota, detaily si povíme osobně).
• Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku, víkendy máme volné.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Pokud máte nadhled a pozitivního ducha, budeme si rozumět.
• Profesionální přístup ke klientovi a výborné komunikační dovednosti jsou samozřejmostí, bez toho se neobejdeme.
• Angličtina nemusí být světoborná, ale zahraniční klienty za vás nikdo nevyřídí. Když za pomoci slovníku dáte dohromady e-mail a nebudete se bát zavolat, máte to v kapse. Učit se a zlepšovat je možné za pochodu.
• Máte dokončené středoškolské vzdělání s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3560186  Datum zveřejnění: 15.1.2019