Hypoteční poradce/poradkyně junior – Liberec

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní, ambiciózní a máte chuť odstartovat kariéru v bance?
Do našeho týmu v Liberci přijmeme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu počtu poskytovaných hypotéčních úvěrů! Máme dlouhodobě nejlepší výsledky mezi hypotečními centry v rámci celé České republiky 
„V Raiffeisenbank jsou skvělé možnosti a příležitosti k rozvoji a kariérnímu růstu. Práce přináší vždy nové výzvy a úkoly, díky kterým práce není pro mě stereotypní. Zároveň se mohu vždy spolehnout na své kolegy, se kterými tvoříme skvělý kolektiv. Nechtěla bych toto všechno měnit.“
Eva, hypoteční bankéřka, 5 let v Raiffeisenbank

Co budete na této pozici dělat?

*Nejprve se pořádně seznámíme, abyste věděl/a, o čem je práce na hypotékách a jak to u nás chodí.
*Projdete úvodním zaškolením a začnete se učit, učit a zase se učit.
*V prvních měsících budete doprovázet zkušenější kolegy na školení externistů a spolupracovat při zpracování reálných případů.
*Jakmile se u nás začnete cítit jako doma, budete externí partnery samostatně oslovovat a navazovat s nimi dlouhodobé a pevné obchodní vztahy.
*Po zaučení se stanete naším specialistou, který poskytuje prvotřídní servis stávajícím i novým klientům, vytváří pro ně individuální řešení hypotečního financování a pomáhá jim tak realizovat sny o vlastním domově.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

*Dobrý pocit z práce - a to není vůbec málo! Poctivá odměna je u nás samozřejmostí.
*Nadřízenou Hanku, která vás podpoří i v případě, že máte den pod psa.
*Pohodového kolegu Míšu, který se vším ochotně pomůže a stále nosí úsměv.
*Svět velké úspěšné banky, který vás překvapí domácí atmosférou a neformálními vztahy.
*Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování.
*Možnost kariérně vyrůst (zeptejte se paní ředitelky).
*Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Také máme bohatou kafeterii, která vám umožní stát se pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co chcete své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

*Máte SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru (ale může být i jiná škola, chápeme, že na základní škole často člověk neví, čím bude chtít být).
*Máte úsměv na tváři, jste precizní a máte věci pod kontrolou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3582737  Datum zveřejnění: 21.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28-30000