Trainee interní audit

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TRAINEE – INTERNÍ AUDITOR

Do týmu Interního auditu v Raiffeisenbank hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Interního auditora. V prvním roce budete mít možnost seznámit se s audity procesů z různých oblastí banky např. audit poboček, úvěrů, compliance, účetnictví apod. Na auditech se vždy pracuje v dvou až tříčlenných týmech, což umožňuje rychlé učení a předávání znalostí. V dalších letech se předpokládá specializace na vybranou oblast.

Co budete na této pozici dělat?
• Plánovat a provádět audit bankovních procesů
• Projednávat zjištění, navrhovat doporučení a vypracovávat auditorské zprávy
• Provádět následné audity s cílem zajistit implementaci doporučení/opatření v praxi

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Jste studenty 3. nebo 4. ročníku VŠ
• Ovládáte velmi dobře práci s MS Office
• Máte výborné analytické, komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
• Chcete se dále vzdělávat a jste schopni samostatné i týmové práce
• Anglický jazyk máte plynný v mluvené i písemné formě
• Máte základní znalost bankovních procesů/produktů

A co nabízíme my?
V Trainee programu budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů po studenty. Absolvujete zajímavá školení, kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí Nejlepší banky roku 2017 a po absolvování programu získat výhledově práci na hlavní pracovní poměr.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám své CV. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3590713  Datum zveřejnění: 31.1.2019