Integrační analytik

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu IT Integrace hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Integračního analytika. Budete mít příležitost seznámit se s novými technologiemi a pracovat na svém osobním růstu.

Co budete na této pozici dělat?

◾Budete zodpovědný/á za návrh technického řešení online služeb a dávkových přenosů poskytovaných střední vrstvou
◾Budete sbírat požadavky pro požadované rozhraní
◾Navrhovat struktury požadovaného rozhraní
◾Tvořit návrh implementace (mapování a transformaci mezi zdrojovým a cílovým systémem)
◾Navrhovat orchestraci on-line služeb
◾Vytvářet standardizované dokumentace
◾Konzultovat návrh se zadavateli a s ostatními členy řešitelského týmu
◾Koordinovat meetingy se třetími stranami a kontrolovat výstupy
◾Tvořit odhady pracnosti nových a změnových požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

◾Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
◾Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
◾Možnost rozvíjet se při řešení náročných úkolů a uplatnit svoje názory, zkušenosti a znalosti
◾Budete mít prostor pro nové nápady a inovace
◾Časovou flexibilitu a možnost občasné práce z domova
◾Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác
◾Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu www.atmoskop.cz!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

◾Máte základní zkušenosti v oblasti IT analýzy a návrhu IT systémů
◾Máte zkušenosti s popisem datových struktur (XSD, XML)
◾Umíte pracovat alespoň na základní úrovni s UML a CASE nástroji (Enterprise Architect)
◾Máte analytické myšlení, systematický přístup, máte proaktivní přístup, jste orientovaný/á na výsledek
◾Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
◾Výhodu budete mít, pokud znáte bankovní problematiku a bankovního prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3630480  Datum zveřejnění: 27.3.2019