Datový analytik - Olomouc

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Experimentujeme rádi, ale ne s lidmi. Naše banka nabízí stabilitu a jistotu a navíc, jsme nejpřívětivější bankou roku počtvrté v řadě!

Do našeho týmu v Olomouci hledáme nového spolehlivého kolegu, který bude zodpovědný za datovou podporu pro útvar Business Operations.

Co budete na této pozici dělat?

  • Zajišťovat reportingovou a datovou podporu vlastníkům procesů a dat
  • Vytvářet adhoc reporty a analýzy
  • Koordinovat a dělat podporu při opravách nálezů datových chyb

Co vám nabízíme?

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží)
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo týden dovolené navíc (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

A jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte analytické myšlení a dokážete se v datech rychle zorientovat
  • Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku
  • Nebojíte se komunikovat - budete se potřebovat domluvit se zadavateli reportů
  • MS Excel je váš oblíbenec
  • Máte uživatelskou znalost SQL

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte zkušenost s tvorbou maker

Jste vhodným kandidátem? Přihlaste se, my vás už zbytek naučíme.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3637838  Datum zveřejnění: 5.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.