Bankéř pro hotovostní a bezhotovostní transakce - Praha

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pobočky v Praze hledáme spolehlivé kolegy s chutí pečovat o naše klienty, pomáhat jim při hotovostních a směnárenských transakcích.

Již počtvrté v řadě jsme nejpřívětivější bankou v České Republice. Přidejte se k nám!

Co budete na této pozici dělat?

  • Zajišťovat precizní a spolehlivý servis na pokladně pro klienty a budovat výbornou klientskou zkušenost s bankou
  • Spravovat platební příkazy a šeky, vydávat platební karty a vykonávat administrativní činnost spojenou s chodem pobočky
  • Budete reprezentovat Raiffeisenbank - očekává se příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • Oslovovat nově příchozí klienty a stávající informovat o aktuálně nabízených produktech
  • Spolupracovat s ostatními kolegy na pobočce a v rámci doporučení jim pomáhat k naplňování jejich obchodních cílů

Co Vám nabízíme?

  • Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci
  • Získáte intenzivní 2 týdenní trénink a certifikaci ČNB pro vykonávání pokladní činnosti
  • Skvělou příležitost pro růst - díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde
  • Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují
  • Flexibilní benefity u kterých si sami si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte) např. multisport kartu nebo zvýhodněné bankovní produkty

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak to u nás chodí, neváhejte a vyhledejte si náš profil na portálu Atmoskop.cz

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Rádi komunikujete s lidmi, máte příjemné vystupování a klient je pro vás na prvním místě
  • Zajímá vás finanční sféra a práce s hotovostí
  • Máte rádi osobní kontakt s lidmi, rádi s nimi komunikujete a motivuje vás jejich spokojenost
  • Je pro vás důležitý úspěch celého týmu
  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Jak se přihlásit?
Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:
1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis.
2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Pokud byste měli dotazy k obsazované pozici nebo komplikace s přihlášením, tak mi mi zavolejte na +420 234 405 840 a společně to zvládneme :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3639072  Datum zveřejnění: 8.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.