Delphi vývojář

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do vývojářského týmu, který se zabývá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací, hledáme spolehlivou posilu, která nám pomůže s rozvojem aplikací.

Co budete na této pozici dělat?

• Vyvíjet pobočkové desktop aplikace a serverové aplikace
• Pracovat na projektech i opravovat nalezené chyby v aplikacích
• Zpracovávat požadavky v požadavkové databázi JIRA
• Pracovat v databázích Oracle a neustále se v nich vzdělávat
• Pracovat v Delphi 10
• Budete v úzké spolupráci s analytikem i testerem, popřípadě se seniorním programátorem

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Máte alespoň 1 rok zkušeností s vývojem v Delphi v průběhu posledních tří let
• Umíte pracovat s databázemi pomocí základních selektů
• Setkal/a jste se požadavkovými databázemi – u nás budete používat JIRA
• Umíte číst a psát v anglickém jazyce, komunikace není třeba, ale všechny materiály máme v angličtině

Hledáme zkušeného profesionála, pokud však některé požadavky nesplňujete, nevadí, stačí chuť a ochota se učit, my Vám rádi pomůžeme.

A co nabízíme my?

• Příležitost perspektivní kariéry v IT v moderním prostředí banky
• Možnost vlastního rozvoje, budete se učit od zkušených kolegů
• Zodpovědnou práci, kde vám umožníme rozvinout vaše schopnosti
• Přátelský tým kolegů
• Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Pokud se o nás chcete dozvědět více, můžete se podívat i na náš profil na www.atmoskop.cz!

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na Vás!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3640573  Datum zveřejnění: 9.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.