Specialista/ka controllingu

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro tým Business Controllingu hledáme novou posilu, která se bude chtít podílet na klíčových procesech na Controllingu a bude mít na starosti naši dceřinou společnost Raiffeisen – Leasing. Pokud jste pečlivý, máte analytické myšlení a umíte si spojit souvislosti v datech, zkuste to s námi!

Co budete na této pozici dělat?

  • Mít pod správou prodejní a finanční reporting naší dceřiné společnosti Raiffeisen – Leasing
  • Připravovat pravidelné reporty pro vedení společnosti Raiffeisen – Leasing
  • Zodpovídat dotazy manažerů v oblasti obchodních a finančních výsledků Raiffeisen – Leasing
  • Nastavovat obchodní plány jednotlivým prodejním divizím
  • Pomáhat při nastavení finančních cílů pro naši dceřinou společnost Raiffeisen – Leasing
  • Vytvářet ad hoc analýzy, na základě kterých se management rozhoduje

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Ukončil/a jste vysokoškolské vzdělání
  • Znalost bankovnictví a praxe v oblasti controllingu, reportingu výhodou
  • Dobře se orientujete v MS Excel a MS PowerPoint
  • Máte dobré analytické myšlení a komunikační schopnosti
  • Dotahujete věci do konce v termínu a záleží vám na preciznosti výsledku
  • Poloviční úvazek pro nás není problém

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

A co nabízíme my?

  • Práci v přátelském kolektivu a v zázemí mezinárodní bankovní skupiny
  • Úzkou spolupráci se špičkovými odborníky v oblasti bankovnictví, nejvyšším managementem naší banky a naší dceřiné společnosti Raiffeisen - Leasing
  • Prostor pro systematické vzdělávání, profesní rozvoj a kariérní růst
  • Navíc dostanete šéfa, který Vám umožní sladit osobní a pracovní život (kromě pěti týdnů dovolené i flexibilní pracovní doba, Home Office nebo 4 sick days)
  • Rovněž nabízíme zajímavé ohodnocení a benefit na míru – třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, bankovní produkty, slevy u vybraných partnerů a další

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3640574  Datum zveřejnění: 9.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.