TECHNICKÝ MANAŽER PRO SPRÁVU HR SYSTÉMU VE SKUPINĚ RBI

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší bankovní skupina ve střední a východní Evropě - Raiffeisenbank International - hledá pro své kompetenční centrum pro HR systémy se sídlem v Praze novou kolegyni nebo kolegu.
Pozice technického manažera je klíčová pro dobré fungování systému i jeho další rozvoj.

Co budete na této pozici dělat?

  • Budete mít na starosti technickou stránku našeho HR systému a řídit drobné projekty jeho dalšího zlepšování
  • Budete se podílet na technické části implementace v dalších zemích skupiny RBI a komunikovat s různými stranami (interní klienti z IT a HR, implementační a projektový tým, dodavatel)
  • Starat se o to, aby systém ve všech zemích fungoval co nejlépe a naši klienti byli spokojeni (zodpovídat technické otázky, řešit uživatelské problémy v systému, vymýšlet vylepšení)

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Bez perfektní mluvené i psané angličtiny to na mezinárodní úrovni určitě nepůjde, mluvíme anglicky denně a na porozumění stojí úspěch projektu
  • Máte zkušenosti s řízením projektů a zajímají vás informační technologie
  • Výhodou je zájem o HR procesy a problematiku ochrany dat v cloudu, informační bezpečnost

A co nabízíme my?

  • Práci na mezinárodních projektech s trochou cestování – někdy více, někdy méně, ale ne víc než 2 dny do měsíce
  • Práci se skvělým HR systémem (SaaS)
  • Protože víme, že jedna z nejdůležitějších věcí je tým – budete mít do budoucna možnost se podílet na případném výběru vašich kolegů a kolegyň
  • Šéfku Kláru, která vždycky najde cestu, věci jsou pro ni spíš možné než nemožné a se kterou neustrnete na jednom místě
  • A to nejlepší nakonec – vaši agendu můžeme vměstnat do 4 pracovních dní a 5. den vám může zůstat volný!

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, pak neváhejte a pošlete své CV!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!

Adresa společnosti

Raiffeisenbank a.s. (Provozní účtárna)
Hvězdova 1416/2b
Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Tichá
E-mail: poslat životopis
ID: 3641684   Datum zveřejnění: 10.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.