HR support - brigáda

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho HR týmu hledáme nového brigádníka, který bude zajišťovat podporu týmu náboru. Pokud jste komunikativní, spolehlivý a organizačně zdatný člověk, který vidí svoji budoucnost v HR, zkuste to s námi.

Co budete na této pozici dělat?

  • Podporovat HR specialisty v náborovém procesu a v dalších administrativních činnostech
  • Aktivně vyhledávat vhodné kandidáty na naše pozice – rádi vás to naučíme
  • Zajišťovat předvýběr uchazečů - preselekce došlých CV a telefonický prescreening
  • Organizovat pohovory a assessment centra (navolávání kandidátů, zajištění zasedacích místností, plánování v kalendáři HR specialistů)
  • Podílet se na organizačním zajištění nových nástupů (pozvánky na vstupní školení, vstupní karty, nástupní materiály)
  • Spravovat databázi uchazečů

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Jste student vysoké školy a prokazatelně se zajímáte o oblast HR
  • Je pro vás charakteristická samostatnost a proaktivní přístup
  • Rádi a dobře komunikujete
  • Chcete se učit novým věcem a rádi byste začali budovat kariéru v HR
  • Můžete pracovat 20 hodin týdne formou DPČ

Náskok před ostatními budete mít pokud:

  • Máte zkušenost na obdobné pozici
  • Vlastníte řidičský průkaz sk. B

A co nabízíme my?

  • Přátelský a mladý tým, který spolu táhne za jeden provaz a rád se směje
  • Příležitost pro osobní, profesní a kariérní rozvoj
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3644960  Datum zveřejnění: 15.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.