Hypoteční bankéř - Liberec

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Již počtvrté v řadě byla Raiffeisenbank oceněna jako banka s nejlepší kvalitou prodeje hypoték ve studii „Market Vision“ a jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější banka v České republice, přidejte se k nám! Pro Hypoteční centrum v Liberci hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu poskytování hypotéčních úvěrů. Pokud rádi poskytujete podporu kolegům, jste systematičtí, precizní, tak vás uvítáme v našich řadách! Budete součástí nejen úspěšného týmu hypotečních specialistů, ale i celé banky, která velmi rychle roste. Zrovna tak může růst i vaše kariéra!

Co vám nabízíme?

  • příležitost získat znalosti v oblasti hypotečního financování
  • poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
  • možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který „drží spolu“ a pomáhá si navzájem
  • benefity na míru – třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u vybraných partnerů (a k tomu klasika – příspěvek na volnočasové aktivity, zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)
  • zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu a získala ocenění nejlepší banka v ČR (ocenění EMEA Finance 2016)
  • spolupráci formou zaměstnaneckého poměru

Co budete na této pozici dělat?

  • zpracovávat podklady k čerpání hypotečního úvěru a vést jejich evidenci
  • poskytovat informace klientům v době čerpání hypotečních úvěrů a zpracovávat změnové požadavky
  • poskytovat podporu hypotečním poradcům a jejich externím partnerům
  • spolupracovat se supervizory nemovitostí

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti bankovnictví / hypoték výhodou
  • schopnost pracovat samostatně, efektivně a precizně
  • pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • proaktivita, týmový duch a časová flexibilita
  • uživatelská znalost MS Office

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3652626  Datum zveřejnění: 26.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.