IT operátor – vhodné pro absolventy

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu IT Operations Management hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici IT Operátor.
Na této pozici budete zajišťovat dohled systémů a provádět provozní činnosti podle předepsaných postupů.

Co budete na této pozici dělat?

  • Dohlížet na monitoring dostupnosti na IT systémy v nepřetržitém provozu – budete mít 12 hodinové směny, denní i noční v pravidelném režimu
  • Odpovídat za včasné zjištění, analyzování a následné společné řešení problému s ostatními útvary IT
  • Spolupracovat s administrátory při servisních odstávkách systémů banky
  • Zpracovávat účetní uzávěrky, spouštět systémové zálohy, importovat, exportovat soubory

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte SŠ vzdělání, technický směr je vítaný
  • Ovládáte PC a jeho systémy na základní úrovni – nejsou Vám cizí pojmy jako např. monitoring nebo job
  • Domluvíte se v anglickém jazyce – budete občas komunikovat se zahraničím
  • Jste samostatný/á a zodpovědný/á
  • Nevadí Vám práce v noci a 12 hodinové směny včetně víkendů – náš provoz na tomto oddělení funguje nepřetržitě

A co nabízíme my?

  • Příležitost rozjet svoji kariéru v IT v moderním prostředí banky
  • Možnost poznat fungování IT v bance a vybrat si, jakým směrem se v tomto oboru budete chtít ubírat
  • Budete mít možnost intenzivního a pravidelného školení
  • Budete se učit od zkušených kolegů
  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)
  • Příjemné a dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis! A nezapomeňte se na nás podívat na atmoskop.cz. Těšíme se na vás!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3653551  Datum zveřejnění: 26.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.