IT tester

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste tester a hledáte nové pracovní zkušenosti? Chcete pracovat v zázemí moderní společnosti a zároveň i kariérně růst?

Do našeho týmu Testingu hledáme zkušeného testera, který nám pomůže hledat chyby a zlepšit tak naše aplikace, systémy a další. Chyby u nás hledáme a někdy i děláme, ale vždy se z nich dokážeme něco naučit.

Co budete na této pozici dělat?

• Připravovat test analýzy
• Připravovat testovací data
• Testovat bankovní aplikace, včetně mobilních platforem
• Vytvářet a revidovat regresní i automatizované integrační testy
• Testování smoke, SIT a regresních testů
• Zadávat defekty, které odhalíte
• Rewiev specifikací
• Naceňování pracnosti
• Komunikovat s projektovým týmem
• Budete pracovat na velké škále úkolů, od malých požadavků až po velké projekty

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Máte přehled o procesu vývoje softwaru
• Jste proaktivní a týmový hráč, který se zároveň nebojí zodpovědnosti za vlastní práci
• Máte zkušenost s testingem alespoň 1 rok
• Znáte testovací modely, typy testů i jejich úrovně (V model)
• Setkal/a jste se s nástroji jako HPQC, SQL, JIRA, EA, Putty apod.
• Umíte pracovat ve Windows, iOs i Android
• Znáte a ovládáte XML, XSD
• Zvládnete se orientovat v anglickém textu a řídit se jím
• Dokážete přiznat své chyby, napravit je a poučit se z nich

A co nabízíme my?

• Příležitost perspektivní kariéry v IT v moderní společnosti – u nás nemusíte být testerem celý život
• Super šéfa Jirku a kolegy v týmu, kteří Vám budou oporou a občas Vám i přinesou něco dobrého na zub
• Zodpovědnou práci, která vám umožní rozvíjet své schopnosti a dovednosti
• Pokud budete mít chuť a zájem, můžete pracovat i na složitějších úkolech nebo velkých projektech (např.: v minulosti projekt Multichannel)
• Zajímavé platové ohodnocení
• Možnost občasné práce z domova neboli home office
• Benefity na míru – třeba slevy u řady společností, kafeterie, týden dovolené navíc, multisportka, firemní škola a další a další
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Dozvědět více se můžete i na nášem profilu na www.amoskop.cz!

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na setkání s Vámi!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3659517  Datum zveřejnění: 6.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.