Relationship manager large Corporates

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás poskytovat poradenství firemním klientům, máte obchodního ducha a jste silný/á v akviziční činnosti? Je pro vás zákazník vždy na prvním místě a jste člověk, který se vyznačuje schopností budovat dobré a pevné pracovní vztahy? Potom jste na správné adrese. Náš obchodní tým v Praze (obsluhující firmy obratově nad 1,5 mld. Kč) právě rozšiřuje své řady a hledá samostatného kolegu s duší obchodníka na pozici Relationship Manager.

Co budete na této pozici dělat?

  • Hledání nových obchodních příležitostí– akviziční činnost
  • Obsluha stávajícího portfolia firemních klientů v segmentu Large Corporates
  • Posuzování rizik obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů
  • Poskytování celého spektra bankovních produktů firemní klientele (financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších)
  • Uzavírání smluv o úvěrových obchodech s klienty
  • Spolupráce s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte bankovní praxi na obchodní pozici a prokazatelné obchodní výsledky
  • Vynikáte v komunikačních a obchodních dovednostech a máte profesionální vystupování
  • Dokážete najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce
  • Znáte bankovní produkty pro firemní klienty
  • Pracujete proaktivně a samostatně, ale zároveň umíte pracovat jako součást týmu
  • Cestování pro vás není problém (řidičský průkaz sk. B je podmínkou)
  • Orientujete se ve finančních výkazech a analýzách
  • Komunikace v anglickém jazyce pro vás není problém. Výhodou je znalost německého jazyka

A co nabízíme my?

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR
  • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu
  • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Benefity na míru –týden dovolené navíc, sick days, výhodné podmínky pro bankovní produkty, firemní mateřská školka a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3660763  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.