Expert informační bezpečnosti - Infrastruktura

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým Informační bezpečnosti hledá nového kolegu do svých řad. Pokud jste spolehlivý, komunikativní a samostatný člověk, který má přehled o bezpečnostních technologiích, není vám cizí svět IT systémů a baví vás hledání nových řešení, zkuste to s námi!

Co budete na této pozici dělat?

  • Budete vlastníkem procesů zajišťujících bezpečnost ICT infrastruktury, zejména zabezpečení sítě a operačních systémů
  • Budete definovat strategii zabezpečení a navrhovat bezpečnostní opatření a hardening technologií k jejímu zajištění
  • Budete vytvářet metodické postupy a interní standardy související se svěřenými procesy a kontrolovat jejich dodržování a soulad s regulatorními požadavky
  • Budete spolupracovat s IT administrátory v rámci svěřených procesů a při implementaci a provozu bezpečnostních technologií
  • Budete monitorovat a vyhodnocovat nová rizika, hrozby a útoky, navrhovat a prosazovat odpovídající bezpečnostní opatření
  • Budete provádět monitoring a vyhodnocování bezpečnostních událostí a incidentů
  • V rámci týmu informační bezpečnosti budete spolupracovat na vývoji a zabezpečení informačního systému banky a nabízených produktů (koncové počítače, sítě, servery, operační systémy, aplikace, autentizace a autorizace, cloudy)
  • Budete součástí týmu řešícího bezpečnostní incidenty, například v oblasti škodlivého softwaru a interních podvodů

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Vyznáte se v mezinárodních standardech a „best practice“ v oblasti informačních technologií
  • Máte přehled o všech oblastech informačních a bezpečnostních technologií (sítě, operační systémy, databáze, aplikační servery, síťové protokoly, aplikace, programovací prostředí)
  • Máte za sebou 2 roky praxe v oblasti informační bezpečnosti a v oblasti vývoje a provozu informačních systémů
  • Rychle se orientujete v nových nebo neznámých technologiích
  • Jste samostatný, kreativní a komunikativní
  • Angličtina vám nedělá problém jak v psané, tak mluvené formě

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte praktické zkušenosti se síťovými technologiemi Cisco, Checkpoint apod.
  • Máte praktické zkušenosti s administrací MS Windows a Unix, OS X
  • Máte vysokoškolské vzdělání nebo odborné certifikace
  • Orientujete se v bankovní problematice nebo finančním sektoru

A co nabízíme my?

  • Práci v přátelském kolektivu. Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost odborného růstu a seberealizace – interní posuny jsou u nás častější, než jinde
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Více se o nás dozvíte na našem profilu na www.atmoskop.cz!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3661414  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.