Osobní poradce prémiových klientů na Vinohradské, Praha 10

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou v České republice. Právě otevíráme příležitost pro prémiového bankéře, který bude reprezentovat Raiffeisenbank na jedné z našich poboček na Praze 10 v ulici Vinohradská.

Co budete na této pozici dělat?

  • Seznámíme vás s našimi produkty a systémy.
  • Začnete spravovat portfolio prémiových klientů, pro které budete výhradními osobními poradci.
  • Rozšíříme vaše znalosti studiem v Akademii pro osobní poradce, kterou zakončíte certifikací.
  • Budete pracovat s dobře sestavenou nabídkou produktů zejména v oblasti investic a pojištění.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Načerpáte jedinečné know how, mnoho znalostí a zákonných certifikací.
  • Budete mít možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku a k tomu získáte benefity dle vlastního výběru ve výši 27 000 Kč ročně od 13. měsíce.
  • Stanete se součástí fajn týmu vedeného skvělým šéfem.
  • Umožníme vám kariérně růst, protože preferujeme interní posuny zaměstnanců.

Pro více informací se podívejte na náš profil na www.atmoskop.cz

A co nabízíme my?

  • Baví vás oblast finančnictví a investice jsou vaším koníčkem.
  • Máte cit pro zákazníka a rádi budujete vztahy.
  • Umíte komunikovat a srozumitelně prezentovat.
  • Dokážete vnímat věci v širších souvislostech.
  • Máte ekonomické vzdělání (SŠ/VŠ).
  • Zvládnete obsloužit anglicky hovořícího klienta.

Pokud toto všechno máte, přihlaste set, my vás už zbytek naučíme.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3661716  Datum zveřejnění: 7.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.