IT projektový manažer pro HR systémy

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


Do našeho týmu GPS (Group People Systems – center of excellence pro celou skupinu Raiffeisenbank International) hledáme novou posilu, kterou baví projektové řízení, má IT znalosti, uvažuje analyticky a komunikuje hravě v angličtině.
Máte-li chut pracovat na pomezí projektového řízení a IT, hledáme právě vás. Prostor pro rozvoj je u nás téměř nekonečný!

Co budete na této pozici dělat?

 • Zodpovídat za technickou stránku HR systému (bezpečnost dat, správa data feedů), řídit drobné projekty jeho dalšího zlepšování (integrace s dalšími interními systémy), či pomáhat s rolloutem mobilního řešení
 • Budete řídit technickou část implementace v dalších zemích skupiny RBI a komunikovat s různými stranami (interní klienti z IT a HR, implementační a projektový tým, dodavatel)
 • Pečovat o to, aby systém ve všech zemích fungoval co nejlépe a naši klienti byli spokojeni

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Bez perfektní mluvené i psané angličtiny to na mezinárodní úrovni určitě nepůjde, mluvíme anglicky denně a na porozumění stojí úspěch projektu
 • Znalost informační technologie a zkušenosti s řízením projektů jsou určitě potřeba
 • Jsme banka, regulace a bezpečnost dat jsou naším druhým jménem. Téma ochrany dat v cloudu bude jedno z prvních ke komplexnímu řešení
 • Zájem o HR procesy vám pomůže se lépe zorientovat

A co nabízíme my?

 • Práci na mezinárodních projektech s trochou cestování po Evropě – někdy více, někdy méně, ale ne víc než 2 dny do měsíce
 • Práci s moderním HR systémem (SaaS)
 • Věříme, že pokud funguje tým, dá se vyřešit jakákoli výzva či problém. Proto je pro nás výběr kolegy/ně týmovou záležitostí a už v první fázi výběru se účastníme téměř všichni. Čeká to i vás.
 • Manažerku Kláru, která vždycky najde cestu, věci jsou pro ni spíš možné než nemožné a se kterou neustrnete na jednom místě
 • A to nejlepší nakonec – nemáte-li aktuálně čas na rodinu či koníčky, rádi vám ho nabídneme. Pracovat u náš můžete jen 4 dny v týdnu. Je to o vás.
 • Jestli chcete vědět více o tom jak to u nás chodí, navštivte Atmoskop.cz a vyhledejte si zde náš profil

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, pak neváhejte a pošlete své CV!


Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!

Adresa společnosti

Raiffeisenbank a.s. (Provozní účtárna)
Hvězdova 1416/2b
Praha
http://www.rb.cz
ID: 3664884   Datum zveřejnění: 11.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.