Specialista raného vymáhání - Olomouc

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Experimentujeme rádi, ale ne s lidmi. Naše banka nabízí stabilitu a jistotu a navíc, jsme nejpřívětivější bankou roku počtvrté v řadě!

Je-li pro vás zajímavé skloubit prestiž práce v bance, vysokou odbornost, profesionalitu a současně neoblékat každý den kravatu, či lodičky, pak to může být právě vaše cesta! Pokud máte chuť zapojit se do týmu profesionálů, u kterých je spokojenost zákazníka na prvním místě, pak hledáme právě vás.

Tuto pozici je možné mít i na zkrácený (poloviční) úvazek.

Co budete na této pozici dělat?

  • Telefonicky kontaktovat klienty s pohledávkou po splatnosti a navrhnete řešení situace tak, aby byl spokojený klient i banka
  • Samostatně se orientovat v systémech a databázích banky, budete mít dobrou znalost finančních produktů
  • Administrativní činnosti – zpracujete klientské požadavky (sms, e-mail)

Co vám nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy)
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Otevřenou a dynamickou firemní kulturu – práci v mladém přátelském kolektivu a moderním příjemném prostředí
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity – stravenky, systém Cafeterie (příspěvky na volný čas), dovolená a placené volno navíc, sick days, příspěvky na penzijní a životní pojištění a další)
  • Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží)

A jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi
  • Umíte pracovat s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet
  • Jste časově flexibilní, pracujeme na směny – ranní/odpolední
  • Je pro vás typická orientace na výsledek
  • Stresová situace vás nepoloží, naopak, je pro vás výzvou
  • Máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Nebo jste studentem VŠ, maminkou na rodičovské dovolené a je pro vás zajímavý částečný úvazek

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás vše naučíme v úvodním zaškolení, které vám plně uhradíme.

Výhodu oproti ostatním budete mít pokud:
  • Se s klientem domluvíte anglicky

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3666513  Datum zveřejnění: 13.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.