Aplikační Administrátor

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým aplikačních administrátorů hledá spolehlivého parťáka do svých řad, aby pomohl s udržováním a neustálým vylepšováním systémů v naší bance.

Baví vás řešení obtížných situací a hledání nejvhodnějších cest, které povedou k precizní práci IT systémů, tak to zkuste právě u nás.

Co budete na této pozici dělat?

• Podporovat produkční a neprodukční prostředí banky a spolupracovat na klíčových projektech banky
• Spravovat a dělat administraci schvalovacích a ticketovacích aplikací
• Spolupracovat s interními klienty využívající datové výstupy (finance, obchod, risk, …)

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Znáte prostředí LINUXU/UNIX a Windows
• Máte zkušenosti se správou j2ee aplikací (Tomcat, jBoss, Webspere Application Server,...) a se správou ticketovacích nástrojů (například JIRA nebo ServisNow)
• Máte základní znalosti v SQL
• Dotahujete věci do konce a záleží vám na výsledku vaší práce
• Dokážete si v angličtině přečíst manuál

A co nabízíme my?

• Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
• Možnost rozvíjet se při řešení náročných úkolů a uplatnit svoje názory, zkušenosti a znalosti
• Budete mít prostor pro nové nápady a inovace
• Časovou flexibilitu a možnost občasné práce z domova
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác
• Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na vás.

Pokud se o nás chcete dozvědět více, navštivtě i nás profil na www.atmoskop.cz!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3667550  Datum zveřejnění: 14.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.