Projektový manažer výstavby

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu Facility management. Pokud jste technicky zaměřený člověk, s projektovým řízením v krvi, který se orientuje na detail, mohla by to být pro vás zajímavá kariérní příležitost.

Co budete na této pozici dělat?

  • Řídit svěřené projekty výstavby a rekonstrukce objektů RB
  • Připravovat jednotlivé rozpočty, harmonogramy realizací a podílet se na samotné podobě výstavby a rekonstrukcí
  • Budete mít odpovědnost za provedení stavby v zadaném termínu a ve svěřeném rozpočtu
  • Denní komunikace s dodavateli, projektanty, pronajímateli a kolegy z odd. Marketing, IT a Security, účast na kontrolních dnech stavby
  • Zajišťovat smluvní agendu s dodavateli stavby a jednotlivými profesanty
  • Kontrolovat a navrhovat úpravy projektové dokumentace

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru. Disponujete alespoň 2 letou praxí v projektovém řízení staveb
  • Orientujete se ve stavební legislativě
  • Jste komunikativní, se smyslem pro samostatnou organizaci času
  • Stresová situace vás nepoloží, naopak zachováte chladnou hlavu a dokážete vymyslet konstruktivní řešení
  • Je pro vás důležité, aby za vámi byla dobře odvedená práce.
  • Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste ochotný/a cestovat

•Poradíte si s MS Office, máte alespoň základy AutoCAD

A co nabízíme my?

  • Samostatnou práci, která umožňuje využít vlastní invenci a dovednosti
  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku, místo ve školce pro děti, stravenky, zvýhodněné produkty a dále systém cafeterie, ve kterém si vybere každý dle vlastního přání

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694283  Datum zveřejnění: 14.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.