IT test manažer

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu Testingu hledáme novou spolehlivou posilu na pozici IT Test Coordinator, která je jednou z manažerských rolí v Testingu.

U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Plánovat a řídit testy všech úrovní, včetně defekt managementu.
  • Tvořit Test plány, strategie a reporting výsledků.
  • Komunikovat s business vlastníky, s projektovým týmem a testery.
  • Pracovat v testovacím nástroji (HP ALM,JIRA).
  • Kontrolovat a zajišťovat kvalitu výstupů testovacího týmu v projektu.
  • Aktivně se účastnit na potřebných schůzkách a statusech.
  • Zajišťovat a akceptovat projektové požadavky a produkční chyby businessem.
  • Budete se aktivně účastnit na bankovních nebo IT projektech v roli Test koordinátora/Test managera.
  • Budete vést tým SIT testerů (4-6 lidí) a koordinovat byznys testerů.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Umíte objektivně posoudit a vyhodnotit stavy testů na projektu.
  • Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku.
  • Nebojíte se komunikovat napříč jinými odděleními.
  • Máte zkušenost s vedením malého týmu testerů.
  • Znáte testovací metodiky a metodiku SDLC.
  • Dokážete domýšlet nad dopady dopředu a umíte si své argumenty obhájit.
  • Jste zvyklí být zodpovědný sám/a za sebe a nebojíte se vymýšlet zlepšení.
  • Máte analytické myšlení a dokážete se orientovat v datech.

Náskok před ostatními budete mít pokud:
  • Umíte pracovat v Jira/HP ALM.
  • Máte praktickou zkušenost s tvorbou test analýzy a testováním.
  • Vlastníte certifikaci ISTQB nebo projektového řízení (PMI, ITIL, Prince2, …).

A co nabízíme my vám?

  • Šéfa Mirka, u kterého najdete podporu pro Váš profesní rozvoj.
  • Klouzavou pracovní dobu.
  • Práci na zajímavých projektech ve stabilní a prosperující společnosti.
  • Individuální možnosti vzdělávání a sdílení know-how uvnitř banky.
  • Práce na zajímavých, dlouhodobých projektech.
  • Možnost kariérního růstu, pokud se nebojíte udělat něco navíc.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).

Více se o nás dozvíte na našem profilu na www.atmoskop.cz!

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat vaše CV, které můžete poslat i na email [email protected]!

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694293  Datum zveřejnění: 14.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.