Specialista karetních reklamací s AJ - Olomouc

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho přátelského týmu karetních reklamací hledáme spolehlivého kolegu / kolegyni, který bude zodpovědný za řešení reklamací zaúčtovaných transakcí klientů.

Co budete na této pozici dělat?

  • Řešit klientovu reklamaci platební kartou od A do Z (převezmete reklamaci, prověříte oprávněnost, rozhodnete o dalším postupu a informujete klienta o výsledku).
  • Aktivně komunikovat telefonicky a písemně s externím, interním klientem a karetními asociacemi (Mastercard a VISA).

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Umíte anglicky - budete v AJ komunikovat s karetními asociacemi, pravidla i procesní změny jsou v angličtině.
  • Nebojíte se převzít zodpovědnost za vyřešení reklamace.
  • Dotahujete věci do konce, záleží vám na preciznosti výsledku a spokojenosti klienta
  • Jste komunikativní - s klienty budete komunikovat písemně, telefonicky.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte všeobecnou znalost bankovních produktů a procesů.

A co nabízíme my?

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • U nás je to o Vás - máte možnost kariérně růst, interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Benefity na míru – např. týden dovolené navíc, sick days, kafeterie, studijní volno, příspěvek na školku atd.
  • Příjemné a dostupné místo práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124

Více se o nás můžete dozvědět i na Atmoskop.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694306  Datum zveřejnění: 14.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.