Telefonní bankéř - administrativní brigáda Teplice

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Teplice
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější banka roku v České republice, přidejte se k nám!
Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Do cca 10 členného administrativního týmu hledáme novou posilu na brigádu v rozsahu 80 hodin měsíčně.

Co vám nabízíme?

• Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
• Úvodní školení, které vám plně uhradíme a maximální podporu po celou dobu vašeho působení.
• Možnost kariérně vyrůst - u nás je o to vás.
• Příjemné a dostupné místo práce v Teplicích.
• Provoz v pravidelném týdenním režimu od pondělí do pátku 7:00 – 19:00 (směny dle vašich časových možností).
• Atraktivní benefity – stravenky, firemní akce a hlavně – pohodovou partu pod vedením zkušené Lenky, která je s námi už šestnáctým rokem a stále chodí do práce s úsměvem :)

Co budete na této pozici dělat?

• Čeká vás telefonování našim klientům a vyřizování jejich požadavků - budete řešit úvěrování a splácení, ale rozhodně nebudete nic nabízet ani prodávat.
• Budete se střídat na recepci s ostatními kolegy a obstarávat operativní agendu (pošta, evidence návštěv apod.)

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Máte zájem o dlouhodobou spolupráci (min. 1 rok podmínkou).
• Jste komunikačně zdatní a chcete o naše klienty pečovat, záleží vám na jejich spokojenosti.
• Vynikáte pečlivostí, zodpovědností a dovedete pracovat samostatně.
• Ovládáte základní práci na PC, umíte vyhledávat na internetu a tabulku v Excelu zvládnete jedna dvě (experta na Excel nehledáme, cokoliv budeme potřebovat, rádi doučíme :)).
• Maturitní vysvědčení je podmínkou, jsme banka a máme přeci jen určitá pravidla.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694313  Datum zveřejnění: 14.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.