Trainee - Hypotéky Liberec

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Liberec
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste studenty 3. – 5. ročníku vysoké školy nebo posledního ročníku vyšší odborné školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Máte možnost pracovat týdně na DPČ alespoň 15-20 hodin? Zúčastněte se ročního výběrového trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

V programu budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů po studenty. Absolvujete zajímavá školení, kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí klientsky nejpřívětivější banky roku a po absolvování programu získat práci na hlavní pracovní poměr.

Co vám ještě nabízíme?

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Příjemné a dostupné místo práce

Co budete na této pozici dělat?

  • Zadávat data do klientských systémů
  • Připravovat a rozesílat smluvní dokumentaci
  • Zakládat dokumentaci do složek
  • Elektronicky archivovat dokumenty (provádět elektronické kopie a zadávat do databáze)
  • Zpracovávat poštovní agendu
  • Komunikovat s ostatními odděleními v rámci banky

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Jste studentem ideálně ekonomického směru (není podmínkou)
  • Ovládáte práci s MS Office, administrativní práce všeho druhu vám nečiní obtíže a máte ji ráda/a
  • Chcete se dále vzdělávat a jste schopni samostatné i týmové práce
  • Jste proaktivní a pečlivost a organizovanost jsou vaše silné stránky

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3694323  Datum zveřejnění: 14.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.