Administrativní podpora hypotečního centra – brigáda

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Hypoteční centrum v Praze hledáme brigádníka, který zapadne do přátelského kolektivu na Budějovické a pomůže týmu v plnění povinností a dosažení co nejvyšší spokojenosti klientů.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Pomáhat s administrativou na hypotečním centru
  • Spolupracovat s týmem na centru
  • Komunikovat s příchozími klienty a pomáhat jim s řešením jejich požadavků
  • Poskytovat podporu kolegům na hypotečním centru

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Pozitivní přístup, týmový duch
  • Vše ostatní vás rádi naučíme

A co nabízíme my?

  • Příležitost získat znalosti a zkušenosti v bankovnictví
  • Možnost do budoucna kariérně růst a najít uplatnění v rámci banky
  • Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který „drží spolu“ a pomáhá si navzájem
  • Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu a má co vás naučit

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na vás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3696920  Datum zveřejnění: 18.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.