Bankéř - Děčín

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Okres Děčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na naši pobočku v Děčíně hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení. Nejsme tabulková banka – u nás je to o vás!

„V Raiffeisenbance máme super kolektiv, takže do práce chodím rád. Na práci se mi nejvíce líbí to, že je tu spousta možností kariérního růstu a dají se tu vydělat dobré peníze. Pracuji tady, protože si nedokážu představit jinou práci, ať už co se party lidí týče, tak i náplně práce.“ Tomáš, dva a půl roku v Raiffce

Co vám nabízíme?

  • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota (chápeme, že někdy prostě není den) a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
  • Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Také máme bohatou kafeterii, která vám umožní stát se pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co chcete své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).
  • Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
  • Pohodovou partu kolegů, kteří táhnou za jeden provaz a jsou si navzájem přáteli.
  • Umožníme vám kariérně vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí (zeptejte se pana ředitele).
  • Jsme dynamická, ale stabilní banka – dáváme svým lidem zázemí. Spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost.
  • Na našich pobočkách se cítí zaměstnanci i klienti zkrátka dobře :)

Co budete na této pozici dělat?

  • Zajišťovat precizní a spolehlivý servis na pokladně pro klienty a budovat výbornou klientskou zkušenost s bankou.
  • Spravovat platební příkazy a šeky, vydávat platební karty a vykonávat administrativní činnost spojenou s chodem pobočky.
  • Získávat nové klienty a nabízet další produkty stávajícím klientům.

Zajímá vás cokoliv dalšího, co jste v popisu nenašli? Nebo se rovnou chcete potkat s ředitelem pobočky? Zavolejte mi na +420 603 808 507, domluvíme se.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Zájem o oblast bankovnictví a financí, důležité je nadšení pro tento obor.
  • Jste komunikačně zdatní a chcete o naše klienty pečovat, záleží vám na jejich spokojenosti.
  • Nejsou vám cizí technologie, využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí.
  • Máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Zaujala vás tato pozice? Nebojte se přihlásit, rádi vás vše naučíme!
Jak na to?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3699384  Datum zveřejnění: 20.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.