IT Administrátor – Raiffeisen leasing

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát novou posilou IT týmu ve společnosti Raiffeisen – Leasing, s.r.o., jedné z předních, dynamicky se rozvíjejících, leasingových společností v České republice? Jste komunikativní? Proaktivita a analytické myšlení Vám nejsou cizí? Pak hledáme právě Vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajišťovat technickou podporu/řešení požadavků zaměstnanců společnosti.
  • Instalovat software interním zaměstnancům dle jejich potřeby.
  • Softwareovou a databázovou podpora pro klíčový systém společnosti.
  • Podporovat běžící projekty z pohledu systémové podpory.
  • Řešit komplexní problémy s kolegy z okolních IT týmů.
  • Podílet se na vytváření a úpravě reportů a tiskových formulářlů aplikací.
  • Komunikovat a spolupracovat s externími dodavateli systémů, správci databází a infrastruktury.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte SŠ vzdělání s min. 3 letou praxí v oblasti aplikační podpory systémů, případně VŠ technického/ekonomického směru .
  • Ovládáte alespoň základní znalost SQL (Oracle Database), tvorba selectů apod.
  • Máte pokročilé znalosti v operačním systému MS Windows, MS Office.
  • Máte základní znalost MS ActiveDirectory (přístupová oprávnění apod.).
  • Přemýšlíte koncepčně a analyticky.
  • Umíte efektivně komunikovat s kolegy (především s obchodem a IT).
  • K práci přistupujete pozitivně, zodpovědně a samostatně.
  • Máte základní znalost odborné angličtiny se zaměřením na IT.

Náskok před ostatními budete mít pokud:

  • Máte předchozí zkušenost na IT pozici ve společnosti obchodního typu/leasingové společnosti.
  • Máte zkušenosti v rámci aplikační podpory systémů.
  • SQL (Oracle Database) ovládáte na pokročilé úrovni.

A co získáte u nás?

  • Mobilní telefon, notebook, sleva na firemní výrobky/služby, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays, benefity na míru/kafeterie.
  • Příjemné a dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci.
  • Možnost seberealizace a karierního růstu v rámci leasingu i IT.
  • Široký záběr svěřené agendy, možnost poznat klíčové procesy leasingu.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3703637  Datum zveřejnění: 26.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.