Poradce pro prémiovou klientelu Václavské náměstí

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme osobního poradce pro naši pobočku na Václavském náměstí. Čeká vás portfolio klientů, zaběhnutý tým, zkušený šéf a spousta nových přátel.

A co získáte u nás:

  • Průměrně si u nás poradci vydělávají na variabilní složce 15 tis. měsíčně.
  • V rámci pozice možnost posunu na vyšší level s příplatkem 5000 Kč měsíčně.
  • 5 týdnů dovolené, placené volno navíc (2 dny po 5 letech, 5 dní po 10 letech).
  • 4 sick days hrazené z 50% nebo 2 hrazené plně.
  • Flexibilní benefitní peněženka – čerpání dle vlastního uvážení.
  • Extrémně výhodná hypotéka.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a slevy u partnerských společností.
  • Umožníme vám kariérně růst, protože preferujeme interní posuny zaměstnanců.

Co bude vaším úkolem?

  • Začnete spravovat portfolio prémiových klientů, pro které budete výhradními osobními poradci.
  • S klienty se budete setkávat na pravidelných schůzkách a nabízet jim produkty, které usnadní jejich život.
  • Budete pracovat s dobře sestavenou nabídkou produktů zejména v oblasti investic
a pojištění nebo podnikatelského úvěrování.
  • Rozšíříme vaše znalosti, získáte další certifikáty.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte ukončené středoškolské vzdělání.
  • Pracoval/a jste už bance, pojišťovně či jiné finanční instituci.
  • Zvládnete obsloužit zákazníka, kteří hovoří anglicky.
  • Všechno ostatní vás naučíme, teď už se jen přihlaste. U nás je to o vás.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3710270  Datum zveřejnění: 4.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.