Hypoteční poradce Junior - Praha

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro Hypoteční centrum v Praze hledáme kolegu/kolegyni s obchodním duchem, který/á přispěje k růstu počtu poskytovaných hypotečních úvěrů a bude aktivním členem našeho sehraného týmu.

Co Vám nabízíme?

  • Práci v bance chlubící se nejrychlejším procesem zpracování hypoték.
  • Dbáme na mezilidské vztahy a důvěru jak v našem týmu, tak mezi jednotlivými hypotečními centry a rádi se napříč republikou střetáváme.
  • U nás získáte příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování.
  • Poctivý výdělek za dobře odvedenou práci s možností výrazně ovlivnit její výši na základě vlastní aktivity (Ti nejlepší z nás mohou za odměnu dokonce i vycestovat do zahraničí).
  • Naše zvýhodněné bankovní produkty - účet zdarma, výhodný úrok na hypotéku a další.
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Flexibilní benefity – sami si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím vetší výhody získáte - za benefitní body lze vycestovat, jít do kina, či vyzkoušet nějaký adrenalinový zážitek. Multisportka a stravenky jsou samozřejmostí).

Co budete na této pozici dělat?

  • Mít na starosti poradenství v oblasti hypotečních úvěrů.
  • Pečovat o naše klienty a pomáhat jim realizovat sny o vlastním domově.
  • Budovat vztahy vzájemné důvěry s finančními poradci a shánět nové kontakty.
  • Plnit týmové i individuální obchodní cíle.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Spokojenost klientu je pro Vás klíčová.
  • Dokážete navazovat vztahy a jste týmový hráč.
  • Jste komunikativní člověk s obchodním duchem.
  • Umíte si stanovit zásadní priority a uvažujete v souvislostech.
  • Máte chuť se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti v oblasti hypotečního financování.
  • Máte min SŠ vzdělání s maturitou.

Pokud Vás nabídka zaujala, nebojte se přihlásit, my Vás už zbytek naučíme.
V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 720 977 703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3716391  Datum zveřejnění: 15.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.