KOORDINÁTOR TESTOVACÍCH PROSTŘEDÍ

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu Testing Support hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti koordinovat projekty a sbírat požadavky v rámci testingu.

Hledáme někoho, kdo má technický přehled a nebojí se projektového řízení! U nás je to u vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Koordinovat testovacích prostředí bankovních aplikací.
  • Zodpovídat za požadavky projektů na změny v testovacím prostředí.
  • Udržovat evidenci obsahu testovacího prostředí a uživatských přístupů.
  • Řídit běh účetních uzávěrek a datových nápočtů v testovacím prostředí – budete komunikovat s projektovými manažery a mediovat jejich požadavky.
  • Spravovat a schvalovat uživatelské přístupy do testovacího prostředí.
  • Přípravovat reporty v MS Excel.
  • NEBUDETE testovat, nejedná se o pozici klasického testera.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Orientujete se v procesu testování software a máte technický přehled.
  • Máte zkušenosti z pozice IT Delivery Managera, IT Administrátora nebo IT Testera.
  • Nebojíte se komunikace s lidmi a dokážete vyjednat, co je potřeba .
  • Zvládnete odřídit a koordinovat plán.
  • Máte pokročilou znalost MS Excel (základy maker, kontingenční tabulky, diagramy).
  • Nedělá Vám problém pracovat v dynamickém prostředí, kde se požadavky rychle mění (např.: termíny apod.).

A co získáte u nás?

  • Zázemí mezinárodní banky, kde se budete podílet na velkých a dlouhodých projektech.
  • Možnost naučit se SQL a práce s novými nástroji (EA, HPQC, JIRA) .
  • Práci v přátelském kolektivu .
  • Další růst v oblasti řízení, komunikace a plánování.
  • Prohloubení znalostí IT infrastruktury, testování a projektového řízení.
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)
  • A k tomu 25 dní dovolené, možnost až 4 sick days ročně, slevy u našich partnerů a výhodné bankovní produkty.

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email petra.englická@rb.cz. Těšíme se na setkání s vámi. Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3716794  Datum zveřejnění: 15.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.