Specialista čerpání korporátních úvěrů Senior

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu Process Quality & Credit Control v Praze, který procesně, metodicky a administrativně podporuje útvar řízení korporátních rizik, aktuálně hledáme nového fajn kolegu/kolegyni s praxí v bankovnictví.

Co bude vaším úkolem?

  • Zodpovídat za svěřený proces „kontroly čerpání“ korporátních produktů (odborná garance, implementace metodiky, navrhování zlepšení a optimalizací, garantování souladu s vídeňskou metodikou a ostatními souvisejícími předpisy).
  • Zodpovídat za dohled nad delegovanými činnostmi Credit Control v Olomouci (dodržování metodiky, kvality, pravidelné kontroly, apod.).
  • Zodpovídat za provozní tým čerpačů – řízení kapacity, rozložení práce, plnění SLA.
  • Plnit roli znalostního experta – poskytovat poradenství pro problematiku kontrol čerpání, školit).
  • Spravovat aplikaci (odborná garance, návrhy na vývoj/změny, testování nových funkčností, připravování podkladů pro audity a kontroly, atd.)
  • Monitorovat a minimalizovat operační riziko ve svěřeném procesu.
  • Aktivně spolupracovat v rámci týmu a s ostatními útvary banky.
  • Účastnit se na projektech.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Jste absolventem VŠ ekonomického nebo technického směru.
  • Hledáte zodpovědnou a zajímavou práci, u které využijete analytické myšlení, schopnost zpracovávat informace a navrhovat a implementovat řešení.
  • Jste aktivní, pozitivní a otevřený/á změnám.
  • Dokážete obhájit svůj názor.
  • Rádi komunikujete s lidmi, baví Vás hledat společná řešení.
  • Uvítáte možnost rozvoje v AJ (metodika, smluvní dokumentace, podklady pro čerpání a komunikace s mateřskou společností).

A co získáte u nás?

  • Práci v prestižní, prosperující a dynamicky se vyvíjející společnosti.
  • Otevřenou firemní kulturu a přátelské kolegy.
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci.
  • Podporu osobního a profesního rozvoje.
  • Možnost rotace v rámci banky a skupiny RBI.
  • Možnost kariérního růstu.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3729705  Datum zveřejnění: 1.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.