Specialista podpory v operations

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým Operations Support hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni. Vaší hlavní náplní práce bude business podpora klíčových aplikací banky. Pokud jste samostatný, zakládáte si na preciznosti vašich pracovních výsledků a baví vás práce v týmu, budeme se těšit na vaši reakci. Pozice je vhodná i pro absolventy a studenty VŠ.

Co budete na této pozici dělat?

  • Spravovat bankovní aplikace
  • Řešit datové a funkční chyby v core systémech banky
  • Dohledávat a řešit datové a businessové chyby interfaců (online, batch)
  • Vyřizovat nestandardní požadavky na změnu dat
  • Řešit specifické požadavky klientů (dohledávání v datech a jejich úprava)
  • Řešit chyby v systému
  • Podporovat pracovníky Helpdesků a Back office
  • Uživatelsky podporovat bankovní aplikace v roli garanta
  • Aktivně se účastnit projektů v bance a vývoje nových funkcionalit systému
  • Podporovat ostatní útvary v bance

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Nebojíte se samostatného rozhodování, nečekáte jen na příkazy od nadřízeného
  • Nemělo by vám chybět analytické myšlení, které vám pomůže dojít ke správným závěrům
  • Zvládáte stres a práci pod tlakem. V krizových situacích si zachováte chladnou hlavu a dokážete vymyslet konstruktivní řešení
  • Máte rád týmovou spolupráci a rád komunikujete s ostatními
  • Minimálně SŠ vzdělání

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte alespoň pasivní znalost angličtiny. Nemusíte být rodilý mluvčí, ale oceníme, pokud rozumíte anglicky psanému textu
•Máte zkušenosti s SQL

A co nabízíme my?

  • Přátelské mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • Prostor pro seberealizaci a skvělou příležitost pro osobnostní, profesní a kariérní rozvoj – interní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Benefity, které si můžete uzpůsobit sami na míru (např. Cafeterie, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, zvýhodněné produkty, možnost home office
a další)
  • Více vám řekne náš profil na www.atmoskop.cz
Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3736021  Datum zveřejnění: 9.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.