Bankéřem s praxí i bez praxe!

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na této pozici dělat?

  • Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství při osobních schůzkách na pobočce.
  • Analyzovat potřeby klienta a nabízet nejvhodnější finanční řešení.
  • Poskytovat klientům poradenství a precizní servis.
  • Rozšiřovat své znalosti - stanete se odborníkem na bankovní produkty.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Zajímá vás oblast bankovnictví/financí.
  • Máte dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Máte zkušenost s prodejem.

A co získáte u nás?

  • V rámci pozice možnost posunu na vyšší level s příplatkem 5000 Kč měsíčně.
  • 5 týdnů dovolené, placené volno navíc (2 dny po 5 letech, 5 dní po 10 letech).
  • 4 sick days hrazené z 50% nebo 2 hrazené plně.
  • Flexibilní benefitní peněženka – čerpání dle vlastního uvážení.
  • Extrémně výhodná hypotéka.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a slevy u partnerských společností.
  • Umožníme Vám kariérně růst, protože preferujeme interní posuny zaměstnanců.
  • Všechno ostatní Vás naučíme, teď už se jen přihlaste.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3736675  Datum zveřejnění: 11.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.