Specialista marketingové komunikace - guru v českém jazyce

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás reklama a marketing? Máte vztah k českému jazyku a tvorbě textů? Je ve středu vašeho zájmu vždycky klient? Pokud jste si na předchozí otázky odpověděli ano, potom máme pracovní příležitost právě pro vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Nejprve převzít agendu, zorientovat se ve všech materiálech a komunikacích na klienty, nastudovat si pravidla a manuály pro výstavbu a branding a co nejrychleji se osamostatnit v plnění svěřených úkolů
  • Budete nést zodpovědnost za oblast přípravy a produkce Direct Mailových kampaní (tištěných i emailingových, exekuci kampaní, zpracování a výrobu klientských Newsletterů a výroby POSM (letáky, plakáty)
  • Zajišťovat správný branding a marketingové prvky na materiálech
  • Vytváření textů v souladu s komunikací Rb
  • Stanovovat časové harmonogramy a koordinovat rozpočty
  • Budete v kontaktu s interními klienty - nejčastěji s kolegy ze CRM, produktu, bezpečnosti, právního oddělení a s dodavateli (tiskárny, reklamní agentury). Vy budete ten, který bude hledat win-win řešení.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Nechybí vám zápal pro obor. Pokud máte praxi v marketingu, budete mít výhodu, ale pokud máte k marketingu vztah, nenechte se odradit.
  • Jste mistrem slova a skvěle si dokážete poradit s nástrahami českého jazyka.
  • Nechybí vám kreativita
  • Máte skvělé komunikační schopnosti a umíte prosadit své nápady a marketingové know how
  • Nebojíte se udělat samostatné rozhodnutí
  • Domluvíte se anglicky

A co získáte u nás?

  • Možnost pracovat v kreativním oddělení s přátelskou a týmovou vnitřní kulturou, kde všichni táhnou za jeden provaz
  • Možnost dalšího profesního rozvoje – podporujeme interní posuny našich zaměstnanců
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 –Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác
  • U nás je to o vás. Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme. Můžete si měsíčně pořizovat stravenky a k tomu si z benefitní peněženky zaplatit dovolenou.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!

Hvězdova 1716/2b
14078 Praha 4

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Englická
Tel.: +420234401312
E-mail: poslat životopis
ID: 3737507   Datum zveřejnění: 12.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.