Reagujte bez životopisu

Vedúci prevádzky rekreačného zariadenia

Ranč u Bobiho s.r.o.

Miesto práce
Nový Tekov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
2 200 - 6 500 EUR/mesiacMzda je zložená z viacerých zložiek - Základná mzda /Fix/ - 2200,00 /brutto + pohyblivé zložky % z tržby - do 1500,00 Eur/mesiac Spotreba surovín a tovaru - do 1500,00 Eur/mesiac Náklady na personál - do 1500,00 Eur/mesiac Dodržiavanie a zabezpečenie požadovanej kvality služieb - do 1500 Eur/mesiac Získanie nového zamestnanca - do 500,00 Eur/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie komplexu Ranč u Bobiho v Novom Tekove.
Čo by sa od Vás očakávalo? Ako by vyzeral Váš pracovný deň?
- Riadenie a koordinácia zamestnancov
- Zodpovednosť za plynulý chod zverenej prevádzky
- Zodpovednosť za nábor a zaškolenie nových zamestnancov
- Riešenie zákazníckych podnetov
- Vykonávanie prác na prevádzke podľa potreby
- Zodpovednosť za dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- Potvrdzovanie rezervácií - telefonicky, e-mailom, cez rezervačné platformy
- Ubytovanie hostí - predaj služieb ponúkaných v komplexe
- Kontrola čistoty a celkovej funkčnosti izieb ako aj spoločných priestorov
- Práca s PC - WORD, Excel, Office, rezervačné systémy
- Motivácia kolegov
- Kontrola kvality ponúkaných služieb
- Samostatnosť ideálne prax v rekreačnom zariadení
- Práca krátky/dlhý týždeň

Ubytovanie, možnosť firemného auta, využívanie relaxačných atrakcií v komplexe

Prosíme uchádzačov, aby poslali životopis e-mailom, alebo nás kontaktovali telefonicky. S každým uchádzačom prebehne individuálny pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne - Hoteliérstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, vedieť viesť kolektív, zodpovednosť

Nachádzame sa v príjemnom prostredí rieky Hron v Novom Tekove, 10 kilometrov od Levíc. Naša kuchyňa sa vyznačuje kvalitou a pestrosťou, jedálny lístok je vhodný aj pre toho najnáročnejšieho klienta. V areáli ponúkame súkromnú saunu, vírivku, 4 penzióny, reštauráciu, terasu, bowling, minigolf, bazén, volejbalové ihrisko, tenisový kurt, ruské kolky ako aj jazdu na koni, ukážku domácich zvierat na gazdovskom dvore s priamym prístupom k nim, ako aj jazdy na štvorkolkách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4433132  Datum zveřejnění: 26.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac