Obsluha zariadenia a kontrola kvality do výroby auto komponentov /m/w/d/. Vhodné aj pre páry. Ľahká práca

Randstad Deutschland GmbH & Co.KG

Miesto práce
Weißensee, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
13 - 14,5 EUR/hod.1550€ -2000 €/Netto mesiac - ubytovanie 250€ + príplatky za nočnú zmenu 25% , za nedeľu 50% , za sviatok 100% .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.
• Obsluha stroja
• Vyberanie komponentov so stroja a ukladanie do regalou
• Ľahká práca :)
•Práca je vhodná pre mužov, pre ženy aj pre páry (páry majú spoločné bývanie, zvyčajne však nepracujú spolu na jednom oddelení).
• Pracuje sa v 4 zmennej prevádzke /8-12 hodinové zmeny/
• Na pracovisku sa dohovorite aj po Anglicky
Ak ovládate nemecky jazyk a budete ochotný pracovníkom prekladať a
pomáhať v práci tak dostanete plat 14,50 brutto /hod /+ príplatky.

• Garancia pracovnej doby na cely mesiac 151,67 hodín .
• Býva sa v 3 izbovom byte po 2 na izbe za 250 € osoba -/mesiac/
• Byt je komplet zariadený + wifi + parkovisko v cene
• Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne .
• Do prace sa dochádza +-30 km s ubytovania.
• Vyplácanie záloh po týždni
• Budete môcť používať aplikáciu Mein Randstad app pre kontrolu dochádzky , zálohy a dovolenky.
• Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vlastne auto podmienkou slúži na dopravu do prace, nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava
• Samostatnosť

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis + foto tvare a rezervujte si pracovne miesto .
Kontaktujte nás v pracovnú dobu od Pondelka do Piatku od 08.00 -17.00 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba autosúčiastok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Vlastne auto je podmienkou slúži na dopravu do prace
nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava.

Nájdite atraktívne pracovné miesta v oblasti Erfurtu v obchode, logistike, priemyselnej výrobe alebo potravinárstve.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Randstad Deutschland GmbH & Co. KG
Tel.: +4915254506518
E-mail: poslať životopis
ID: 4425956  Datum zveřejnění: 16.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.