Obchodně-technický zástupce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ryze akviziční obchodní činnost
- vyhledávání zajímavých obchodních příležitostí
- vyjednávání obchodních kontraktů
- navazování nových kontaktů v rámci rozšiřování stávajícího zákaznického portfolia
- odpovědnost za plnění ekonomických výsledků daného regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- kvalitní produkt a férový přístup
- odborná školení
- zajímavé finanční ohodnocení
- notebook, telefon, služební automobil k osobním účelům
- široká škála dalších firemních benefitů (5 týdnů dovolené, flexi pasy, příspěvek na dopravu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Do obchodního zastoupení mezinárodní společnosti, působící v oboru logistiky a intralogistických řešení, hledáme týmového hráče na pozici Obchodně technického zástupce pro Prahu a Středočeský kraj.

Baví Vás technika a inovace? Akvizice preferujete před návštěvami stávajících klientů? Pokud navíc umíte hrát týmově, pak hledáme práce Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost na obchodní pozici v oboru spojeném s logistikou velikou výhodou
- praxe v prodeji podmínkou
- řidičský průkaz sk. B
- VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
- anglický jazyk alespoň B1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3266001  Datum zveřejnění: 12.12.2017