Reagujte bez životopisu

Operátor-ka výroby v Žebráku - volná místa, nástup ihned

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Skandinávská, Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
22 200 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
- spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

BONUS ZA DOPORUČENÍ KANDIDÁTA - 20 000 Kč
- navýšení základního platu na 22 200,– Kč
- odměny k základnímu platu do 5 tis. + příplatky za směnnost ( 10 Kč/ 1 hod. odpolední, 16 Kč / 1 hod noční )
- nadstandardní dovolená 25 dní + 5 dní relax volna
- zajištěné stravování v závodní jídelně za výhodnou cenu 25 Kč za kompletní jídlo
- možnost kariérního růstu na pozici skladníka, údržbáře popř. mistra
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:LINKA A: Beroun – Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina, LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš – Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice, LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží, LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice, LINKA E: Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec ,LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

Informace o náboru

Pohovory se konají každé pondělí a středu od 08:30 do 15:00 na pobočce v Žebráku (Náměstí 87, Obchodní dům UNINO 1. patro)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

www.valeo.com

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- odpovědnost, aktivní přístup k práci
- ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)
- zkušenosti z obdobné pozice výhodou
- dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3924539  Datum zveřejnění: 21.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 200 Kč/měsíc