Sales manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Sales Managera, který bude mít za úkol rozšířit prodej televizorů pod značkou předního světového výrobce elektroniky. Skvělá příležitost pro zkušeného obchodníka, který mluví plynně anglicky. Dejte nám o sobě vědět!

Hlavní náplní práce bude zejména rozšíření online i offline distribuční sítě v odvětví prodeje televizorů v České republice a na Slovensku.

Co Vám nabídneme:

- různorodou a zajímavou práci pro mezinárodní společnost
- měsíční fixní mzda 60 000 - 90 000 Kč v závislosti na zkušenostech
- k fixní mzdě navíc 25 000 Kč/měs. za využití vlastního vozu a pohonných hmot (klient nedisponuje služebními vozy)
- roční bonusy při splnění KPI
- kancelář v Praze nebo homeoffice

Co od Vás očekáváme:

- prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici na trhu s televizory v posledních 5 letech podmínkou
- znalost komunikace a procesů spolupráce především s online řetězci a obchody
- aktivní znalost angličtiny nejen pro komunikaci s nadřízeným
- samostatnost a profesionální vystupování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Přední mezinárodní výrobce televizorů a bílé techniky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 38 zemích, v jeho 4 861 pobočkách pracuje více než 38 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 649 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 38 countries, our 38,000 corporate employees work in 4,861 branches and inhouse locations to employ more than 649,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Havlíčkova 404
500 02 Hradec Králové
ID: 3967477  Datum zveřejnění: 19.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc