Obsluha strojů a zařízení - 20.000 CZK náborový příspěvek

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hranice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s obsluhou strojů? Jste spolehlivý a dokážete převzít zodpovědnost? Pokud ano, pak mám pro Vás zajímavou příležitost! Náš klient, stabilní společnost se skvělými benefity, právě rozšiřuje tým a hledá šikovného kandidáta!
Pokud máte praxi ale nemáte vazačský nebo jeřábnický průkaz, nevadí! Je možnost si udělat přímo v dané společnosti.
Nezmeškejte bonus 20.000 CZK a dejte mi o sobě vědět!

Pracovní náplň:
- obsluha strojů/ zařízení - VZV, fréza, jeřáb
- jednoduchá údržba používaných strojů
- dodržování technologických postupů
- manipulace s břemeny do 5 tun

Zaměstnanecké výhody, benefity

- náborový příspěvek 20.000 CZK
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- dojezdový příspěvek (500 - 2800 CZK)
- výkonnostní bonusy (2000 - 2500 CZK)
- další měsíční bonusy nad rámec mzdy
- závodní stravování
- proplacení přesčasů
- možnost využití firemní školky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací Vám sdělím osobně/ telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení nebo SŠ vzdělání
- předchozí praxe s obsluhou strojů
- ochota pracovat v třísměnném provozu (směna = 7,5 hod, víkendy volné)
- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou - možnost udělat ve společnosti
- ŘP. sk.: B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3971374  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc