Obchodní manažer pro ČR a SK

Randstad HR Solutions s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 54 000 Kč/měsícfix+bonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený/á B2B obchodník/ce a angličtinu ovládáte na pokročilé úrovni (komunikace i psaní)? Oblast komponentů pro tiskárny a kopírky Vám není cizí ba naopak, jste v této oblasti již působil/a? Pokud hledáte novou pracovní výzvu a chcete pracovat v mezinárodním prostředí, pak určitě čtěte dále!

Co Vás na pozici čeká:
• získávání nových klientů a udržování kontaktu se stávajícími klienty (starost o oblast - Česká republika a Slovensko)
• příprava obchodních nabídek
• zodpovědnost za analýzu, koordinaci a provedení transakcí a poprodejní služby
• organizace a vedení schůzek s klienty, prezentace společnosti
• zastupování společnosti na mezinárodních veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní práci v mezinárodní a velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
• motivační systém finančního ohodnocení (fixní plat + bonusový systém)
• práce na IČO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

We are a distributor of materials for printers and copiers that buys from many of the largest manufacturers in the world (original and compatible consumables for copiers, printers, and multifunction devices as well as raw materials and components for remanufacturing of laser and ink cartridges).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2) - mluvená i psaná forma
• prokazatelná a odpovídající praxe v obchodu a obchodní dovednosti (ideálně sortiment pro tiskárny, kopírky atd.)
• schopnost pracovat pod tlakem, vytrvalost a důslednost při dosahování cíle
• výborné komunikační a prezentační dovednosti (zastupování společnosti na různých veletrzích, prezentace společnosti)
• předchozí zkušenost se zahraničními klienty
• výhodou je znalost specifičnosti uvedeného trhu a kontaktů v tomto oboru (komponenty a sortiment pro tiskárny, kopírky)
• řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3987674  Datum zveřejnění: 16.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 54 000 Kč/měsíc