Reagujte bez životopisu

Vydělej si u nás v Kopřivnici až 100 tisíc Kč za 3 měsíce!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Průmyslový park 302, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc13. plat, dotované obědy 25 Kč, svozová doprava zcela zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte dlouhodobou práci nebo jen výdělek na pár měsíců? Pojďte do výroby v Kopřivnici! Nabízíme práci v moderní automotive společnosti, která je pro svou stabilitu a přístup k zaměstnancům pravidelně hodnocena jako nejlepší zaměstnavatel v regionu. Vyděláte si až 100 000 Kč za první 3 měsíce a získáte spoustu výhod navíc! Nabídneme vám svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na dojíždění po vlastní ose. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Volná místa se rychle plní!

Doporučte své známé a získejte odměnu 5 000 Kč za doporučení každého z nich!

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční výdělek až 33 000 Kč, který zahrnuje základní mzdu, příplatky, náborový
- příspěvek vyplácený při dobré docházce v prvních třech měsících od nástupu +
- nadstandardní odměny za přesčasové směny
- odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
- podíl na hospodářském výsledku
- svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
- týden dovolené navíc
- odměna za doporučení 5 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma byla založena roku 1908 v Berlíně. Zaměstnává více 26 000 lidí a to ve 23 zemích světa. K předním zákazníkům patří - Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Jaguar, Ford, Fiat, atd. V České Republice jsou 2 závody a to od roku 2003. Výroba je zaměřena na manuální a elektrická polohovadla sedadel, elektromotory ABS, ventilátory pro vytápění a klimatizace, dále také na zámky do zadních a bočních dveří u osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3990994  Datum zveřejnění: 23.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc