Reagujte bez životopisu

Vydělej si u nás v Kopřivnici až 100 tisíc Kč za 3 měsíce!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Průmyslový park 302, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc13. plat, dotované obědy 25 Kč, svozová doprava zcela zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte dlouhodobou práci nebo jen výdělek na pár měsíců? Pojďte do výroby v Kopřivnici! Nabízíme práci v moderní automotive společnosti, která je pro svou stabilitu a přístup k zaměstnancům pravidelně hodnocena jako nejlepší zaměstnavatel v regionu. Vyděláte si až 100 000 Kč za první 3 měsíce a získáte spoustu výhod navíc! Nabídneme vám svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na dojíždění po vlastní ose. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Volná místa se rychle plní!

Doporučte své známé a získejte odměnu 5 000 Kč za doporučení každého z nich!

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční výdělek až 33 000 Kč, který zahrnuje základní mzdu, příplatky, náborový
- příspěvek vyplácený při dobré docházce v prvních třech měsících od nástupu +
- nadstandardní odměny za přesčasové směny
- odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
- podíl na hospodářském výsledku
- svozovou dopravu zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
- týden dovolené navíc
- odměna za doporučení 5 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma byla založena roku 1908 v Berlíně. Zaměstnává více 26 000 lidí a to ve 23 zemích světa. K předním zákazníkům patří - Audi, BMW, Mercedes, Volvo, Jaguar, Ford, Fiat, atd. V České Republice jsou 2 závody a to od roku 2003. Výroba je zaměřena na manuální a elektrická polohovadla sedadel, elektromotory ABS, ventilátory pro vytápění a klimatizace, dále také na zámky do zadních a bočních dveří u osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 38 zemích, v jeho 4 861 pobočkách pracuje více než 38 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 649 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2010. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 27 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 38 countries, our 38,000 corporate employees work in 4,861 branches and inhouse locations to employ more than 649,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad human forward.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1
http://www.randstad.cz
ID: 3990994  Datum zveřejnění: 23.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc