Senior/ Machine operátor - Brno - i pro absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás budete mít na starost:

nastavení a drobné opravy strojů na lince
provoz linek, dodržování a kontrola procesů na strojích
kontrolu a objednávání náhradních dílů/spotřebního materiálu
dodržování a nastavování 5S

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme
Průměrnou mzdu 31.000,-
nástupní bonus 10.000,-
25 dnů dovolené
Stabilita a zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
Čisté, tiché, bezprašné pracovní prostředí
Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)
Hlídané parkoviště v areálu společnosti
Nadstandardní příplatky
10 minutová placená přestávka navíc
Příspěvěk na závodní stravování
Čtvrtletní odměny a bonusy

Informace o náboru

Chcete pracovat pro jednu nejuznávanější značek ve svém oboru?

Jste absolvent a chcete se dále zdokonalovat?

Máte zkušenosti a chcete se posunout na seniorní pozici?

Hledáte práci v nepřetržitém provozu?

První měsíc probíhá práce pouze na 8hod. ranních směnách, kde Vás na práci zaučíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme
SOU/SŠ výhodou, nebo odpovídající praxe
pozice je vhodná i pro absolventy
Schopnost práce s výkresovou dokumentací
Zodpovědnost za provedenou práci
Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
Časová flexibilita s ohledem na provoz linky v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3995232  Datum zveřejnění: 4.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc