Java programátor (junior)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vystudoval jsi obor zaměřený na IT a hledáš novou pracovní příležitost? Případně už máš za sebou krátkou pracovní zkušenost jako programátor, kterou chceš dále rozvíjet? Čti dále!
Pro americkou společnost hledám šikovného kolegu (m/ž), který rozšíří stávající tým.
Společnost se zabývá vývojem softwaru určeného pro analýzy dat a predikci dopadů na trhy v různých odvětvích. Mezi jejich klienty se řadí Google, HP, Facebook a další.

Na pozici tě čeká:
- vývoj interní aplikace/ systému - jedná se o vývoj pro potřeby společnosti - sami si určují, jaké nástroje/ prostředí využijí
- možnost se podílet na designu jednotlivých částí systému
- týmové porady, denní komunikace v AJ
- spolupráce se seniorními kolegy, kteří rádi předají své zkušenosti

Aktuálně se využívají tyto nástroje:
- Java, Spring, Hibernate
- Maven, Angular, JSP
- PostgreSQL, JUnit, Selenium

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kolega "buddy", který pomáhá s integrací a který dále pomáhá a radí s čímkoliv je potřeba
- 28 dní dovolené
- stravenky 100,- CZK
- flexipass karta (1000,- CZK/ měsíčně) - možnost využít na kulturu/ sport, kino, v lékárně aj.
- multisport karta
- pravidelný home office
- práci na mezinárodních projektech
- nové kanceláře společně s relaxační místností
- různorodá školení pro tvůj další rozvoj, kurzy angličtiny
- týmové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Více informací ti sdělím při osobním setkání nebo telefonním spojení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického směru
- znalost/ zkušenost s programovacím jazykem Java
- předchozí zkušenost na pozici IT programátor - výhodou
- znalost principů OOP
- úroveň AJ B2 (středně pokročilá znalost) - pravidelné využití
- chuť se učit, rozvíjet, rozšiřovat své znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4003815  Datum zveřejnění: 15.2.2021