Mistr ve výrobě (2 i 3 směny)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením týmu podřízených zaměstnanců? Jsou vaše zkušenosti zejména z výroby a aktuálně hledáte novou příležitost? Pak ji pro vás mám! Náš klient, česká stabilní společnost s dlouholetou tradicí, právě rozšiřuje tým a hledá šikovného kandidáta (m/ž) na uvedenou pozici.

Na pozici vás čeká:
- řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků
- dohled nad dodržováním BOZP a plněním úkolů v termínech i požadované kvalitě
- zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
- evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy
- podpora týmu při výrobních operacích (zástup operátorů, výpomoc)

Dejte mi o sobě vědět a staňte se součástí společnosti, která je na cestě stát se světovým lídrem v poskytování řešení určených pro trhy zaměřené na oblasti zobrazovacích a osvětlovacích systémů!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- finanční bonusy nad rámec mzdy (čtvrtletní/ roční)
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek do kafeterie
- cenově zvýhodněné jídlo v kantýně (snídaně i obědy)
- profesní rozvoj (jazykové kurzy, školení)
- zvýhodněný mobilní tarif

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací vám nezávazně sdělím při osobním setkání nebo telefonicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru
- předchozí zkušenost na obdobné pozici (automotive výhodou)
- schopnost delegovat, motivovat, řídit a vést podřízené zaměstnance
- ochota pracovat ve směnném režimu (2 i 3 směny: liší se podle dizize)
- znalost metod štíhlé výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4016800  Datum zveřejnění: 7.3.2022