Technik strojní automatizace

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nový Bydžov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajišťuje dokumentaci ke strojům dle platné legislativy
- spravuje technickou dokumentaci strojů
- spolupracuje při plánu oprav a generálních oprav
- zásadně se podílí na eliminaci poruch a zlepšování spolehlivosti výrobních
strojů automatizace a zařízení
- pracuje s normami a sleduje jejich aktualizace
- podílí se při zavádění nejnovějších technologií a postupů v údržbě automatizace
a ve výrobě
- sleduje a vyhodnocuje technický stav zařízení
- analyzuje výsledky funkčnosti zařízení
- navrhuje nápravná opatření a podílí se na optimalizace plánu údržby
automatizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- seberealizace a samostatná práce zaměřená na hledání řešení
- mnohotvárná činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou
- důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání
- příspěvek na penzijní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 120 korun
- příjemná firemní kultura
- závod založený na otevřenosti a uznání hodnot
- moderní vybavení a zavádění nové strojní techniky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do divize, která je mezinárodním dodavatelem vysoce specializovaných pryžových výrobků a soustředí se na inovativně - zákaznické řešení pro systémy těsnění a tlumení vibrací automobilového, stavebního a strojního průmyslu, hledá do svého týmu novou posilu! Hledáte práci ve firmě, která má budoucnost a dlouhodobou prosperitu? Zaujala Vás tato pozice a úkoly, které s ní jsou spojené? Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru, nebo Vám odvětví elektrotechniky není cizí? Tak právě pro Vás máme práci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojní, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání elektrotechnické vyhlášky 50 §6
- všeobecné znalosti automatizačního řízení nebo
výrobních linek
- znalosti pneumatických systémů
- orientace ve výkresové dokumentaci
- základní znalost AJ
- praxe na pozici min. 2 roky
- znalosti kamerových systémů a PLC řízení -
výhodou
- komunikativnost, spolehlivost a samostatnost
- týmový hráč, otevřený přístup k úkolům
- aktivní přístup k práci a příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4019741  Datum zveřejnění: 20.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc