Data Transfers Engineer - PowerShell - Praha

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás skriptování v PowerShellu?
Máte zkušenost s převody dat mezi různými systémy?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní finanční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Data Transfers Engineer - PowerShell.

Co budete dělat?
- navrhovat, vytvářet a optimalizovat datové přenosy mezi různými systémy (CFT server, IBM MQ, SCP/SSH/FTP transfers, automatické plánování a skriptování)
- spolupracovat na řešení problémů s L1 podporou
- tvořit dokumentaci
- spolupracovat na projektech
- zajišťovat denní komunikaci s různými týmy a zeměmi (např. Francie, SK, HU)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné a stabilní společnosti
- přátelské pracovní prostředí
- 28 - 30 dní dovolené
- možnost Home Office
- stravenky (zaměstnavatel přispívá 75%)
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- podpora worklife balance
- řada zaměstnaneckých benefitů

Informace o náboru

Klient nabízí stabilní zázemí, přátelské pracovní prostředí v menším týmu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

mezinárodní finanční společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PowerShell - Pokročilý
OS Windows - Základy
Linux OS - Základy
SCP/SSH - Pokročilý
Connect direct - Základy
FTP - Základy

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4024115  Datum zveřejnění: 22.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc